KONST / Litografier / Färglitografi 8895159
nr 889 5159
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), 56/175, signerad, 47x38
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2014
kl 19:09:03
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg